İstanbul Üniversitesi Blackboard ve Adobe Connect Pro dedi

İstanbul Üniversitesi, Türkiye’nin en köklü üniversitesi olarak uzaktan eğitim çalışmalarına alanında öncü bir isimle, Medyasoft’la başladı.

Senkron ve asenkron eğitim verecek olan İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, öğrencilere internet üzerinden eğitim vermek için dünyanın en iyi sistemlerini tercih ederek bu alanda iddâli olduğunu gösterdi. Öğrenciler Blackboard Eğitim Yönetim Sistemi ile asenkron derslerini takip ederken, belirlenen gün ve saatlerde de sanal sınıf yazılımı olan Adobe Connect Pro ile öğretim görevlilerini bizzat görerek eğitimlerini sürdürüyor.

İki hafta gibi kısa bür sürede kurulan uzaktan eğitim sistemleri, İstanbul Üniversitesi’nin sorunsuz bir şekilde uzaktan eğitimlerine devam etmesine yardımcı oluyor.

İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgiyi bu adresten uzaktanegitim.istanbul.edu.tr alabilir, iki hafta gibi kısa bir sürede bu sistemi kuran Medyasoft hakkında da detaylı bilgiye bu adresten www.medyasoft.com.tr ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın