İş Fikirleri 2020 – Sermayeli ve Sermayesiz

Sizler için bazı iş fikirlerini derledim. Bazıları sermaye gerektirse de karlılık oranları oldukça yüksek. Bazıları ise sermaye gerektirmeyen işler. Yeni iş fikirlerini umarım 2020’de hayata geçirebilirsiniz.

Bu bi videoda sermayesi iş fikirleri nelerdir, sermayeli iş fikirleri nelerdir? Yeni iş fikirleri 2020 yalında yapılabilir mi gibi sorulara cevaplar aradım. Özellikle içeriğe ABD’de gördüğüm bazı iş fikirlerini de ekledim. Özellikle şunu söyleyebilir ki yeni iş fikirlerini yapmak sizin kendi motivasyonunuzla ilgilidir. Burada paylaştığım fikirleri lütfen Faruk Erdoğan söyledi diye yapmaya çalışmayın. Eğer bu iş fikirlerinden birisinin size uygun olduğunu düşünüyorsanız bu fikri hayata geçirebilirsiniz. Aksi taktirde sonu başarısızlıkla sonuçlanabilir. Girişimcilik emek isteyen bir süreçtir ve birçok konu hakkında bilgi sahibi olmanız beklenir. Bu yüzden siz de kendi işinizi yapmadan önce, yeni iş fikirlerini tartmalı, onları anlamalı ve geçmiş tecrübelerinizle bu yeni iş fikirlerinin benzer yanları var mı bulmalısınız.

İş Fikirleri 2020 – Sermayeli ve Sermayesiz” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba benim sermayesiz ve sermayeli olmak üzere iki fikrim var. Aslında bu birinden duyup kendiminde fikirkerimle üstüne kattığım bir fikir kişilerin herhangi bir üründe yorum yapılan ortak bir site hem kendi yorumlarımı kattığım bir site planım var. İkincisi de tatil bölgelerinde içinde seyahat boy ürünler satan paralı dolap bence Türkiye de buna çok ihtiyac var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir