30 Olmadan Hakkında

Beni tanıyan arkadaşlarım farklı hedeflerim olduğunu bilir. Mesela kafaya koyup 30 yaşına gelmeden 30 ülke görmek istiyorum dediğimde arkadaşlarım bunun bir hayal olduğunu söylemişti. Hatta içlerinde haklı çıkacağına yürekten inanan arkadaşlarım da var. Hala 30 yaşına gelmeden 30 ülkeyi görebileceğimi düşünmüyorlar.

Aslında bu fikir ile farklı bir proje doğdu. 30 Yaşına Gelmeden Yapmanız Gerekenler diye dijital bir kaynak yaratsak ve insanların 30 yaşına gelmeden edindikleri tecrübeleri buradan paylaşmalarını sağlasak nasıl olur diye düşündüm. Herkesin böyle bir tecrübe kaynağına ihtiyacı olabilirdi çünkü herkes hepimizin geçmiş olduğu o yıllardan geçecek ve birgün 30 yaşına gelecekti.

Buradan ilan ediyorum ilerleyen dönemlerde 30 Olmadan projesini tecrübe aktarımı olacak bir kaynak yer haline dönüştüreceğim. Desteğinizi beklerim.

30 Olmadan Hakkında” hakkında 2 yorum

  1. Yazılarınızı okudum. Görsellerinizi izledim. Genel anlamda bilgilendirici öğretici buldum. Özenli çalışmalarınızı takdirle karşıladım. Başarınız beni sevindirdi. 30 Ülke konusu beni şu yönden ilgilendirdi; hangi özellikleri taşıyan ülkeler? Hangi ülkelere gittiniz? İfade ettiğiniz gibi deneyim kazanma amacı görevlerle gerçekleşebilir. Yabancı Dil bilgisinin yeterliliği!..Bütün buları istemeyerekte olsa merak ettim. İşlerinizin yoğun olabileceğini tahmin ediyorum. Cevaplamak için lütfen kendinizi zorunlu hissetmeyiniz. Size sonsuz Başarı Dileklerimi, Saygılarımı, Sevgilerimi gönderiyorum. 0216 399 ** ** Ev Telefonum.

Bir Cevap Yazın